Join M.E.

Hakkımızda

It’s Me olarak iletişimin insan hayatındaki en önemli şey olduğunu düşünüyoruz. Ve biz bu konuda çok güçlüyüz. İletişim kadar güçlü olan bir diğer şey ise gülümsemek.    Gülümseme iletişimimizde basit ama gerçekten etkili bir detaydır. Bu nedenle gülüş tasarımı işi oldukça özen ve disiplin gerektirir. Sağlıklı bir gülümseme, hayat kalitesini artırır ve bizler de bu yolda sizlere destek olmak için varız. 

Bizim için her hasta bir aile ferdi gibidir. Bu sebeple, her bir hastamıza bireysel, özenli ve kişiye özel bir yaklaşım benimsiyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, en son teknolojiyle donatılmış modern bir ortamda, sizlere en iyi hizmeti sunmak için burada bulunmaktadır.  Kliniğimizde, sadece tedavi odaklı değil, aynı zamanda önleyici diş bakımına da önem veriyoruz. Rutin kontroller ve danışmanlık hizmetleri ile sizleri bilinçlendirerek, diş sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyoruz. Sağlıklı bir ağız için temizlik alışkanlıkları ve beslenme önerileri konusunda da size rehberlik ediyoruz.

Amacımız, her bir hastamızın rahat ve güvende hissettiği bir ortam sağlamak ve ihtiyaçlarına en uygun tedavi seçeneklerini sunmaktır. Sizler de güler yüzlü ekibimizle tanışarak sağlıklı bir gülümseme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Tüm hastalarımız için sağlıklı bir gülümseme ayrılacağı güvenli, şefkatli ve yenilikçi bir diş hekimliği deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti ve sağlığı bizim önceliğimizdir. Modern teknoloji ve uzmanlıkla birleşen hizmet anlayışımızla, her bir hastamızın kendini özel hissetmesini ve en iyi diş bakımını almasını sağlamak istiyoruz. Özenli bir yaklaşımla, sıcak bir ortamda tedavi süreçlerini yönetirken, hastalarımızın bilinçli kararlar almasına destek olmayı hedefliyoruz. Her aşamada şeffaf iletişim ve kaliteli hizmet anlayışımızla, sağlıklı ve mutlu gülüşler yaratmaya odaklanıyoruz.

Uzmanlık ve Özelleşme

Dr. Erdogmus, estetik diş hekimliğine odaklanmış ve diş hekimliğindeki tüm branşlarda bu felsefe ile tedavilerini yapmaktadır. 
- Porselen Lamine venerler 
- Diş implantları cerrahisi
- Şeffaf plaklar ile ortodontik tedaviler
- Diş beyazlatma ve bonding uygulamları 
- Kanal tedavileri
- Diş ve dişeti sağlığı
Bu ve benzeri uygulamalarda ileri derece tecrübe ve deneyime sahip olan Dr. Murat Erdogmus, hasta memnuniyeti odaklı tedavilerini uygulamaktadır. 

Uluslararası Eğitim
Dr. Murat Erdogmus, implant ve estetik diş hekimliği master programlarını 2020 yılında İtalya - Guglierme Marconi Üniversitesi'nde onur derecesi ile tamamlamıştır ve MSc unvanı kazanmıştır.. 2019 yılında Almanya'da implantoloji eğitimi de almıştır. 


İstanbul'da sorununuzu çözecek  bir diş hekimi arıyorsanız, Dr. Murat Erdogmus sizin için en iyi seçenek olacaktır. Olağanüstü becerileri, uluslararası deneyimi ve kişiselleştirilmiş yaklaşımı ve planlaması, size en yüksek standartta tedavi sağlama garantisi verir.
whatsapp-icon